Polcom Group is a growing international company and leader in modular construction. We manufacture furniture and hotel equipment all over the world. Our success is built on the basis of reliability and high competence resulting from the experience and knowledge of our employees.

We are always on the lookout for great people to join our team. If you are passionate about construction, check out the positions below we are recruiting for.

CURRENT VACANCIES

Project Manager

Miejsce pracy: siedziba firmy TOPOLE 68, 89-600 CHOJNICE woj. pomorskie.

Opis stanowiska
• nadzorowanie realizacji projektów międzynarodowych
• utrzymywanie relacji z klientami
• praca w międzynarodowym zespole

Wymagania
• wykształcenie wyższe lub średnie
• bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
• doskonała organizacja pracy własnej
• samodzielność i odpowiedzialność
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie i umowę o pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie dodatkowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: kadry@polcomgroup.com